Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Czym się kierować przy wyborze firmy - frezowanie
#1
Jestem w trakcie wyboru firmy zajmującej się obróbką materiałów przy pomocy frezowania. Czym się kierować przy wyborze? Korzystał ktoś z usług http://www.frezowanie-cnc.com.pl?
"Kto umie pisać powinien umieć skrobać"
Odpowiedz
#2
Przede wszystkim kieruj się doświadczeniem danej firmy, ponieważ frezowanie CNC jest usługą wymagającą. Akurat wymieniłeś adres strony firmy, która jest doświadczona i generalnie oferuje usługi na bardzo wysokim poziomie. Uważam, że nie powinieneś się nawet wahać, tym bardziej że ceny mają naprawdę konkurencyjne.
"Nie to co mam ale to co tworzę jest moim posiadaniem"
Odpowiedz
#3
Kolega wyżej dobrze prawi. Dodam tylko, że mają doskonały sprzęt, co jeszcze tylko dodatkowo powinno Cię utwierdzić w wyborze.
"Kot kotkę okaleczył kot kotkę będzie leczył"
Odpowiedz
#4
Frezowanie CNC wykonywane przez firmę ELBIG (inny adres strony www tej firmy to http://www.elbig.com.pl) to czysta poezja. Ze względu na dysponowaniem profesjonalnym parkiem maszyn, są w stanie wykonać niezwykle precyzyjną obróbkę w naprawdę krótkim czasie. Oczywiście, nie bez znaczenia jest także to, że obróbką różnego typu materiałów zajmują się od wielu lat, dzięki czemu wiedzą z czym to się je i potrafią wykorzystać swoje doświadczenie, wiedzę i umiejętności w trakcie wykonywania usług związanych z frezowaniem. Najczęściej obrabiane przez nich materiały to tworzywa sztuczne, drewnopochodne i metale kolorowe.
"Czym rzadsze tym słodsze używanie"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

regały paletowe

wypożyczalnia samochodów gliwice