Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie są wasze zainteresowania? Co lubicie robić ? Jak spędzacie wolny czas?
#1
Jakie są wasze zainteresowania? Co lubicie robić ?Czy dążycie do osiągania określonych przez was celów by swe pasje rozwijać ? Czy może pozostają one na zawsze tylko waszym marzeniem ?
Odpowiedz
#2
Witam pięknie. Ja w zasadzie od zawsze , czyli już od najmłodszych lat interesuje się żeglarstwem. Już jako małe dziecko wyjeżdżałem na obozy żeglarskie . Dzięki mojemu dziadkowi , który był zapalonym marynistą i żeglarzem. Obecnie pojęcie wolny czas jet dla mnie pojęciem abstrakcyjnym. Wolny czas? Dobre pytanie! Duży uśmiech Ja zazwyczaj nie posiadam wolnego czasu… Nie pozwalam nudzie wkradać się do mojego życia Uśmiech Lubię biegać, spotykać się ze znajomymi, chodzić na imprezy, tańczyć - ogólnie jestem bardzo towarzyską osobą - lubię zawierać nowe znajomości. W wolnym czasie lubię się opalać, kocham pływać, gram w siatkówkę oraz tenisa - ogólnie mam bardzo napięty grafik, ale bardzo to lubię Uśmiech Jestem naprawdę w dobrej formie i rzadko wstaję z łóżka lewą nogą Język Ponadto, na co dzień pracuję, więc tego czasu jest naprawdę mało… Ale kiedy znajdę chwilę to lubię wyskoczyć do teatru, tak nie wizyta w teatrze to wizyta w kinie Uśmiecha potem idę na kawkę do swojej ulubionej kawiarni. Lubię  zaciszne kameralne miejsca, gdzie można w spokoju napić się kawy , pomyśleć nad wszystkim. Jest jeszcze taki plus, że czasem mam rabat na  bilet do teatru i to tyle robię  w wolnym czasie, którego niestety jest mało.
Odpowiedz
#3
Uśmiech Świetnie , przynajmniej nie jestem sam w kwestii braku wolnego czasu.
Odpowiedz
#4
A ja Ty spędzasz swój wolny czas jeśli go już masz chwilkę ?
Odpowiedz
#5
Jakieś zajęcie trzeba sobie znaleźć, najlepszy chyba jest sport.Mój przykład z wczoraj.od rana praca, potem obiad,2 godziny odpoczynku przed kompem typu płacenie rachunków lub drobny handel na allegro.Potem siłowa 2 godziny, zakupy podstawowe w hipermarkecie, wieczorem spacer wokół bloku z sąsiadką, gadki o jej wzlotach i upadkach z facetem. Lubię biegać , ale nie zawsze mam na bieganie , czas bo mój podstawowy dystans to dziesięć kilometrów a to zajmuje trochę czasu.
Odpowiedz
#6
Aktualnie życie mi się pozmieniało. Na lepsze, ale jednak pozmieniało Oczko I kąpiel noworodka film - to rzecz, która najczęściej wita w moim komputerze.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

regały paletowe

wypożyczalnia samochodów gliwice