Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Popularność obróbki CNC
#1
Z czego wynika popularność obróbki CNC? Ma ktoś jakieś pomysły?
"Kto umie pisać powinien umieć skrobać"
Odpowiedz
#2
Usługa obróbki CNC jest popularna, ponieważ jest to jedyny sposób, by otrzymać np. z metalu, stali lub innych tego typu materiałów przedmioty o złożonych kształtach. Mimo że usługa ta jest popularna, nie oznacza to wcale, że istnieje wiele firm, które by tę usługę wykonywało na odpowiednim, czyli zadowalającym, poziomie.
"Nie to co mam ale to co tworzę jest moim posiadaniem"
Odpowiedz
#3
A mógłbyś w takim razie podać przykład firmy, która wykonuje obróbkę CNC na dobrym poziomie?
"Kto umie pisać powinien umieć skrobać"
Odpowiedz
#4
Jasne. Zajrzyj na http://www.elbig.com.pl. Przede wszystkim mają długoletnie doświadczenie w branży, a dodatkowo dysponują doskonałym ploterem CNC. To wszystko gwarantuje usługę na najwyższym poziomie.
"Nie to co mam ale to co tworzę jest moim posiadaniem"
Odpowiedz
#5
Obróbka CNC z EL-BIG po prostu musi zakończyć się sukcesem. Szczerze powiedziawszy nie znam lepszej firmy na Śląsku, która tak precyzyjnie wykonywałaby usługę obróbki CNC. Inna kwestia, że EL-BIG wykonuje obróbkę wielu rodzajów materiałów. Zajmują się np. obróbką materiałów powszechnie uznawanych za trudnoobrabialne, dzięki czemu ich oferta trafia w gusta wymagających i wybrednych klientów. Dopóki nie zlecisz im jakiejś pracy, to nie przekonasz się w 100% na co ich stać, ale uwierz, że dokonują cudów. Jest to związane z tym co napisał Athos – posiadają doświadczenie, dysponują maszynami wysokiej klasy
"Czym rzadsze tym słodsze używanie"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

regały paletowe

wypożyczalnia samochodów gliwice