Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis firm - Warszawa i okolice
#1
Drodzy forumowicze!
Zapraszam do dodawania wpisów na temat firm z Warszawy i okolic. W tym miejscu można reklamować/polecać firmy ze wszystkich branż.
"Nie to co mam ale to co tworzę jest moim posiadaniem"
Odpowiedz
#2
No to w takiej sytuacji ja polecam usługi firmy Antom. Zajmują się oni przede wszystkim produkcją mebli biurowych. Znajdziecie u nich m.in. meble do call center, meble gabinetowe i lady recepcyjne. Posiadają zarówno gotowe zestawy meblowe, ale zajmują się też projektowaniem mebli pod wymiar i na zamówienie. Na uwagę zasługuje fakt, że w branży prosperują już od wielu lat, dzięki czemu oferują usługi na najwyższym poziomie.
"Kot kotkę okaleczył kot kotkę będzie leczył"
Odpowiedz
#3
W takim razie serdecznie polecam firmę Kompleksowo. Co ciekawe, posiadają swoje oddziały zarówno we Wrocławiu, jak i w Warszawie, dzięki czemu trafiają do większego grona odbiorców. Ich niektóre z usług to projektowanie wnętrz Wrocław, produkcja mebli kuchennych, projektowanie ogrodów. Więcej na temat ich oferty można znaleźć na łamach ich strony internetowej. Uważam, że warto skorzystać z ich usług, ponieważ mogą poszczycić się długoletnim doświadczeniem w branży, co sprawia, że wszelkie projekty i prace wykonują starannie i na należytym poziomie. Ponadto, ich oferta jest atrakcyjna, ponieważ są niedrodzy, zwłaszcza w stosunku do oferowanej jakości usług.
"Czym rzadsze tym słodsze używanie"
Odpowiedz
#4
To ja rekomenduję warszawską firmę Hexagon Group. Jej zakres usług to przede wszystkim druk 3d. W swojej ofercie posiadają prototypy, modele imitacyjne, krótkie serie produkcyjne i makiety architektoniczne. Rozszerzeniem ich propozycji ofertowej jest usługa serwisu drukarek 3d i przeprowadzanie szkoleń z zakresu druku 3d. Szeroki zakres świadczonych usług związanych z drukowaniem 3d jest potwierdzeniem faktu, że posiadają w tej dziedzinie spore doświadczenie i są w stanie zagwarantować wysoki poziom każdej z wykonywanej usług. Jeżeli ktoś chce się dowiedzieć czegoś więcej na temat tej firmy, to powinien odwiedzić  ich stronę internetową.
"Kto umie pisać powinien umieć skrobać"
Odpowiedz
#5
Warto zastanowić się nad współpracą z firmą BTL-COMPLEX, której fundament propozycji ofertowej stanowi przede wszystkim roznoszenie ulotek warszawa. Rekomenduję tę firmę każdemu, kto chciałby w standardowy i skuteczny sposób zareklamować swoje usługi i produkty (ulotki, gazetki reklamowe, broszury promocyjne). W dziedzinie kolportażu/dystrybucji materiałów reklamowych nie mają sobie równych, posiadają długoletnie doświadczenie w świadczeniu tego typu usług. Na uwagę zasługuje fakt, że firma BTL-COMPLEX swoje usługi wykonuje na terenie całej Polski, a jest to możliwe z uwagi na dysponowanie szerokim zapleczem logistycznym.
"Nie to co mam ale to co tworzę jest moim posiadaniem"
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości