Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sprzedam drukarki 3d .
#1
Witam serdecznie , oferuję Państwu drukarki 3d sprzedaż . Jeśli będziecie zainteresowani proszę śmiało zadawać pytania. Jestem otwarty i bardzo chętnie udzielę wszystkich potrzebnych informacji na temat drukarek 3d , służę pomocą.
Odpowiedz
#2
A tak właściwie to czym jest ten sławny druk 3d?
Odpowiedz
#3
Druk 3d to proces wytwarzania trójwymiarowych, fizycznych obiektów na podstawie komputerowego modelu. Początkowo była to jedynie jedna z metod szybkiego prototypowania używana zarówno do budowania form i samych prototypów. Wraz z postępami dokładności wykonania obiektów przez drukarki 3D, stała się to także metodą wykonywania gotowych obiektów, w tym zabawek, ubrań, czekoladek, a nawet protez. Druk 3D jest obecnie nie tyko bardzo szybko rozwijającą się branżą lecz jest także fascynującą i edukacyjną rozrywką. Drukarki 3D pozwalają stworzyć gry, pamiątki, drobne akcesoria, zabawki i masę innych ciekawych rzeczy. Być może ta technologia wyłowi również talenty w dziedzinach projektowania, przystosowania czy ulepszania istniejących form.
Odpowiedz
#4
A właściwie jak działają te drukarki?
Odpowiedz
#5
Drukarki 3D przeznaczone do zastosowań indywidualnych tworzą przedmioty, układając bardzo cienkie warstwy roztopionego plastiku, odtwarzające dokładnie kształt trójwymiarowego modelu matematycznego. Warstwa w tańszych drukarkach domowych ma 0,1 mm. W droższych urządzeniach jest jeszcze cieńsza i może mieć nawet 0,014 mm, co pozwala na tworzenie niezwykle precyzyjnych krzywizn.Plastik stosowany w drukarkach 3D to taki sam materiał jak ten używany do produkcji klocków lego Uśmiech Ma postać cienkiej taśmy, roztapianej w dyszy i "wypluwanej" jako kropelki o średnicy odpowiadającej mniej więcej grubości warstwy charakterystycznej dla danego urządzenia.Tańsze drukarki mają jedną dyszę i umożliwiają wytwarzanie jednokolorowych przedmiotów. Droższe urządzenia mają 2, a nawet 4 dysze, które mogą być zasilane taśmami o różnych barwach. Najistotniejszym warunkiem uzyskania bezbłędnych i trwałych modeli jest precyzja, zwłaszcza że mikroskopijne błędy mogą nakładać się na siebie, tworząc w rezultacie zdeformowane bryły lub nietrwałe struktury.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości

Reklama:

regały paletowe

wypożyczalnia samochodów gliwice